Back Office munkatárs

A JuPiNet Távközlési Kft. szentgotthárdi központjába back office munkatársat keres

Fontosabb adatok

Szentgotthárd Aktív hirdetés 2019.02.12 JPN-20190212-103 Főállás(8 óra)

Ezen az oldalon:

FELADATOK:

  • az értékesítési folyamatok háttértámogatása
  • Ügyfélszolgálatok működtetéséhez szükséges háttérfolyamatok biztosítása
  • Eseti kontrolling feladatok végzése betanítás után
  • projektek, kiadott ajánlatok nyomon követése
  • dokumentálás, adminisztratív feladatok
  • eszköz és anyagfogyás dokumentálása és folyamatos kontrollja

ELVÁRÁSOK:

  • MS Office – word, excel használat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • igényes, precíz, alapos és gyors munkavégzés
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, dinamikus csapatjátékos személyiség
  • jó kommunikációs képesség

ELŐNYÖK:

  • műszaki beállítottság
  • Német vagy angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családbarát munkahely, fiatalos munkahelyi közösség, rugalmas időbeosztás
  • Támogatás a továbbtanulásban tanulmányi szerződéssel, közép és egyetemi szinten is.
  • 8 órás alkalmazotti jogviszony versenyképes juttatási csomaggal

Gyakran apróságokon múlik!

Nincs nagyobb hiba, mint mikor valaki azért nem jelentkezik egy állásra, mert úgy érzi az nem neki való. Szögezzünk le két fontos dolgot!

Nem az a lényeg kinek mi volt a jele az oviban.

Minden oldalunkon található állásajánlat egyaránt elérhető hölgyek és urak számára is. A rugalmas munkaidőnk, családbarát légkör, a tervezhető karrier és a támogatásunk az önfejlesztésben olyan értékek, amelyek véleményünk szerint nemtől függetlenül fontosak, ha arról kell dönteni mivel töltöd az életed.

Senki sem optikai hegesztővel a kezében születik

Nincs tapasztalatod a szakmában? Nem gond. A betanításod egy előre összeállított, leendő tevékenységedhez igazított terven keresztül fog zajlani. A három hónapos programban klasszikus tantermi foglalkozások mellett, kijelölt mentoroddal és támogató szakmai közösségünk segítségével mindent megtanulhatsz ami a választott területedhez szükséges. Beszéljünk értékesítésről, adminisztrációról, hálózatkarbantartásról és -építésről: ahogy korábban mi, úgy te is belefogsz rázódni!

Vannak még érveink!

Rengeteget írtunk az oldalunkon azzal kapcsolatban, hogy cégünk mit tud neked nyújtani, de természetesen mi nem olvashatjuk el helyetted! Tudj meg mindent a cégünkről, és azzól hogy mi vár majd rád nálunk.

Nálunk ennyire egyszerű az egész! Elküldést követően megpróbáljuk minél gyorsabban felvenni veled a kapcsolatot, és elkezdeni a folyamatot!

NÉV
Telefonszám
Name

Adatait a törvényeknek megfelelően, álláskeresőkre szóló és általános adatvédelmi szabályzataink szerint kezeljük.
Én vagy kollégám hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!