Ügyfélszolgálati munkatárs - Betanítással

A JuPiNet Távközlési Kft. szentgotthárdi központi irodájába keres ügyfélszolgálati munkatársat

Fontosabb adatok

Szentgotthárd Aktív hirdetés 2019.02.12 JPN-20190212-101 Főállás(8 óra)

Ezen az oldalon:

Vállalkozásunk a JuPiNet Távközlési Kft. 2009-ben alakult, mint vezetékes és vezeték nélküli távközlési szoláltatásokkal foglalkozó cég, vas megyei, szentgotthárdi székhellyel. A magyar tulajdonú vállalkozás sikeresen terjeszkedett az elmúlt években, a szentgotthárdi, körmendi, vasvári kistérségekben, valamint Budapest XI kerületében biztosít kimagasló sebességű internet hozzáférést, digitális formátumú kábeltévé előfizetést, valamint tökéletes hangminőségű IP telefon szolgáltatást ügyfelei részére.

FELADATOK / FELELŐSSÉGEK

  • Telefonon, írásban és személyesen történő korrekt felvilágosítás, ügyintézés valamint értékesítés az ügyfél centrikus szemléletmód megtartásával.
  • Az Ügyfél által jelzett adatváltozások, megrendelésigények és a már meglévő megrendeléseken kért változtatások pontos, körültekintő rögzítése.
  • Ügyfeleinktől érkező reklamációk kezelése telefonon és írásban.
  • Számlázással kapcsolatos feladatok pontos ellátása (betanítást követően).
  • Vállalaton kívüli és belüli kommunikáció, az Ügyfelek és a cég közötti információáramlás biztosítása.

ELVÁRT KÉPESSÉGEK

  • középfokú végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • kiváló helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • feszültségtűrés, asszertív gondolkodásmód
  • ügyfélközpontú magatartás, segítőkészség, empátia
  • terhelhetőség, kitartás, monotónia tűrés
  • precizitás, pontosság, minőségorientáció
  • megbízhatóság, nagyfokú felelősségtudat
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • jó együttműködési készség, csapatszellem
  • nyitottság az új dolgok elsajátítása iránt
  • nagyfokú alkalmazkodási készség, rugalmasság
  • Word, Excel és Outlook ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • kommunikációképes német vagy  angol nyelvtudás
  • ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • értékesítői tapasztalat
  • pénzügyi ismeretek

AMIT AJÁNLUNK

  • Akár azonnali munkakezdés
  • 8 órás munkakör
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Családbarát környezet, rugalmas munkaidő
  • Tanulmányi szerződéssel közép és egyetemi szintű végzettségek megszérzésében való támogatás

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

A munkakörhöz mentori és írott tananyagokon keresztüli betanítás tartozik, emiatt nem igényel korábbi tapasztalatot.

Gyakran apróságokon múlik!

Nincs nagyobb hiba, mint mikor valaki azért nem jelentkezik egy állásra, mert úgy érzi az nem neki való. Szögezzünk le két fontos dolgot!

Nem az a lényeg kinek mi volt a jele az oviban.

Minden oldalunkon található állásajánlat egyaránt elérhető hölgyek és urak számára is. A rugalmas munkaidőnk, családbarát légkör, a tervezhető karrier és a támogatásunk az önfejlesztésben olyan értékek, amelyek véleményünk szerint nemtől függetlenül fontosak, ha arról kell dönteni mivel töltöd az életed.

Senki sem optikai hegesztővel a kezében születik

Nincs tapasztalatod a szakmában? Nem gond. A betanításod egy előre összeállított, leendő tevékenységedhez igazított terven keresztül fog zajlani. A három hónapos programban klasszikus tantermi foglalkozások mellett, kijelölt mentoroddal és támogató szakmai közösségünk segítségével mindent megtanulhatsz ami a választott területedhez szükséges. Beszéljünk értékesítésről, adminisztrációról, hálózatkarbantartásról és -építésről: ahogy korábban mi, úgy te is belefogsz rázódni!

Vannak még érveink!

Rengeteget írtunk az oldalunkon azzal kapcsolatban, hogy cégünk mit tud neked nyújtani, de természetesen mi nem olvashatjuk el helyetted! Tudj meg mindent a cégünkről, és azzól hogy mi vár majd rád nálunk.

Nálunk ennyire egyszerű az egész! Elküldést követően megpróbáljuk minél gyorsabban felvenni veled a kapcsolatot, és elkezdeni a folyamatot!

NÉV
Telefonszám
Name

Adatait a törvényeknek megfelelően, álláskeresőkre szóló és általános adatvédelmi szabályzataink szerint kezeljük.
Én vagy kollégám hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!